Куче скитник нападнало малолетник

Четириесет и тригодишна кумановка во кумановската полиција вчера пријавила дека на булеварот „Октомвриска револуција“, нејзиниот малолетен син бил каснат од куче скитник, инфрормираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Коментари

коментар(и)