Малолетно девојче каснато од куче скитник

Триесет и седумгодишна кумановка во кумановската полиција пријавила дека на булеварот „Октомвриска Револуција“ нејзината малолетна ќерка била касната од куче скитник, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Коментари

коментар(и)