Млад кумановец претепан во центарот на градот

Деветнаесет годишно момче било физички нападнато од две лица на една улица во центарот на Куманово. Инцидентот се случил на 23.02. во 20 часот кога лицето ЕЕ.(19) од село Ваксинце пријавило дека околу 15 часот физички било нападнато од две лица, информираа од Министерството за внатрешни работи. Случајот се расчистува.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)