Ограбен продажен објект на улица „11 Ноември“

Во кумановската полиција било пријавено дека во продажен објект на ул.„11 Ноември“ во Куманово, едно лице со употреба на сила кон вработената одзело пари од дневниот промет. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)