Пет лица нападнале 22-годишен кумановец

Дваесет и двегодишно лице од Куманово ноќеска по три часот пријавил дека на улицата „Тане Георгиевски“бил физички нападнат со тврд предмет од пет лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информира полицијата.

Коментари

коментар(и)