Приведен кумановец, пронајдена марихуана

Полициски службеници вчера од улицата „Доне Божинов“ во Куманово, го лишиле од слобода С.Д.(21 година) од Куманово, затоа што кај него била пронајдена марихуана, информира СВР Куманово. По целосно расчистување на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коментари

коментар(и)