СДММ Куманово потсети за исплатата на правата од социјална, детска и цивилна заштита (ВИДЕО)

Денес од градскиот плоштад преку прес конференција, до граѓаните се обрати Мартин Захариев, претседател на СДММ Куманово, кој потсети за почетокот на исплатата на правата од социјална, детска и цивилна заштита која започна на 5ти април.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)