СДСМ ажурирана, со над 5200 члена во ОО СДСМ (ВИДЕО)

Денес во просториите на општинската организација на СДСМ Куманово се оддржа пресконференција на која стануваше збор за  претстојните внатрепартиски избори, односно избор на претседател на партијата. Во продолжение ќе ја слушнеме Катерина Пешиќ-Бошковска – портпарол.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)