Ул. „Никола Тесла“ и „Доне Божинов“ утре без струја

Улиците „Никола Тесла“ и „Доне Божинов“ утре ќе останат без електрична енергија, стои во соопштението од Регионалниот центар за управување со кризи.

Овие улици ќе бидат без струја во период од 08 до 12 часот.

Коментари

коментар(и)