ВИДЕО: Демократизација и стабилна власт, бараат „Огнените“

Поголема демократија во рамките на партиите на власта и отчет пред граѓаните за сработеното, истакна по средбата со кумановци, потпретседателот на ДУИ и предводникот на „Огнената група“, Изет Меџити, кој нагласи дека тие бараат да се почитуваат европските вредности.

Коментари

коментар(и)