Димитриевски: Имам амбиции да трчам за нов мандат во Куманово (ВИДЕО)

Градоначалникот на Општина Куманово, Максим Димитриевски, за „Утрински брифинг“ информира дека општината во моментов нема никакви долгови и обврски према никого. Тој, воедно ги потврди своите аспирации за кандидирање на претстојните локални избори и дека верува во поддршката од граѓаните.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)