Исчезнат кумановец, семејството бара помош

Семејството на 51-годишниот Нефаиљ Бекири, кој се води како исчезнат од минатиот петок, апелира до граѓаните доколку имаат каква било информација во врска со ова лице, кое последен пат било забележано во Средорек, да пријават во полициската станица или на контакт телефонот 076 530 386.

Лицето било облечено во црна јакна и сини чизми.

Коментари

коментар(и)