Кумановец пријавил дека е каснат од куче во Проевце

Седумесет и тригодишен кумановец од село Проевце, вчера пријавил во кумановската полиција дека бил каснат од куче скитник, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Коментари

коментар(и)