Нападнат и ограбен кумановец

На 26.04.2021 во 18.50 часот во СВР Куманово, Б.И.(31) од Куманово пријавил дека на булеварот „Октомвриска Револуција“ три лица со употреба на сила му одзеле пари, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се работи на расчистување на случајот.

Коментари

коментар(и)