Нови рестрикции до 20-ти април: Полициски час од 20:00 часот (ВИДЕО)

На денешната прес-конференција која се одржа по итната седница на Владата за воведување нови рестриктивни мерки, премиерот Заев соопшти дека се воведени нови мерки за спречување на ширењето на коронавирусот. Во продолжение изјавата на премиерот Заев со детали за новите рестиркции.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)