Одложена седницата на Советот на општина Куманово

Како што дознаваме официјално продолжението на педесет и третата седница на Советот на општина Куманово која што беше предвидена за утре (петок) 12.03.2021 е одложена.

За истото продолжение ќе очекуваме дополнителни информации.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)