Советникот Томица Илиќ во СТАВ

За актуелната ковид криза во државава и справувањето на здравствените власти со пандемијата, за протестите на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, за очекуваниот датум за старт на преговорите со ЕУ, но и за предизвиците што ги носат локалните избори ќе слушнете вечерва во СТАВ од Томица Илиќ, координатор на советничката група на СДСМ во Советот на Општина Куманово

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Коментари

коментар(и)