Жител на Кокино физички нападнал татко

Полициски службеници привеле 58-годишно лице бидејќи физички го нападнало татко си, информира СВР Куманово.

Вчера, бил лишен од слобода Т.Л. (58 години) од село Кокино, општина Старо Нагоричане, затоа што во семејниот дом физички го нападнал неговиот татко. По целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава.

Коментари

коментар(и)