Советникот од Левица гостин во „СТАВ“

Никола Лазаревски, советник од Левица во Советот на Општина Куманово гостува во емисијата „СТАВ“.
Тој ќе се осврне на актуелните случувања, инфраструктурните проблеми во градот, но и очекувањата од претстојните избори.
Гледајте „СТАВ“ вечерва во 20 часот!
https://youtu.be/oPm0ybWUuPs

Коментари

коментар(и)